Przyjedź do szkoły rowerem, na rolkach, deskorolce lub hulajnodze!

NPrzyjedź do szkoły rowerem, na rolkach, deskorolce lub hulajnodze!asza szkoła w maju będzie brać udział w ogromnej akcji „Rowerowy Maj”! Akcja będzie polegać na zachęceniu do zdrowego trybu życia i zdrowej rywalizacji międzyszkolnej i międzyklasowej. Każde dziecko, które przyjedzie w czasie trwania akcji (od 7.05. do 31.05.) na rowerze, rolkach, deskorolce lub hulajnodze do szkoły otrzyma 2 naklejki. Jedną z nich będzie wklejać do indywidualnego dzienniczka rowerowego, a drugą na plakat klasowy. Na uczniów czekają naprawdę ciekawe nagrody! Nie ukrywamy, że jest to dla nas bardzo ważna akcja, ponieważ zdrowie dzieci i ich aktywność fizyczna stanowią dla nas priorytet.
TO WSPANIAŁA SZANSA, KIEDY MOŻEMY ZROBIĆ COŚ WSPÓLNEGO MY WSZYSCY JAKO SZKOŁA!
Mam głęboką nadzieję, że uda nam się zachęcić wszystkich uczniów naszej szkoły i przedszkola do aktywności fizycznej. Mamy świadomość, że niektórzy uczniowie mieszkają daleko od szkoły, więc rozwiązać można to w ten sposób, że dziecko część trasy pokona np. samochodem/tramwajem, a część na rolkach czy hulajnodze (minimum 200 metrów). Więcej informacji o akcji. https://www.wroclaw.pl/rowerowy-maj
Wydzielone miejsca na hulajnogi: pomieszczenie w szkole obok wyjścia na boisko (prosimy, by uczniowie mieli oznaczone hulajnogi).
Wydzielone miejsca na rowery: stojaki przy wejściu do szkoły, możliwość przypięcia rowerów do płotu od wewnętrznej strony przy wejściu do szkoły.
Zachęcamy wszystkich do współpracy!

Bardzo prosimy Rodziców o:
1.Wypełnienie zgód na udział w akcji – p. pedagog I. Turzańska w tym tygodniu rozda je wszystkim dzieciom – są one konieczne, by dziecko otrzymało naklejkę.
2. Zastanowienie się jakim środkiem transportu będzie podróżować Państwa pociecha i zorganizowanie zapinek/blokad, jeśli będzie to rower.
Ażeby pomóc nam się zorganizować, prosimy o wypełnienie ankiety dot. preferowanego środka transportu. Ankieta dostępna jest tutaj: http://tnij.at/250164

26 marca 2018 | Kronikarz Szkoły | Powrót do spisu wiadomości