Szkolny konkurs fotograficzny „Rodzina aktywnie spędza czas 2018!”

Jako rodzina jesteście aktywni i spędzacie wspólnie czas na świeżym powietrzu? Może jeździcie razem z rowerami, biegacie razem albo spacerujecie? Jeśli tak, to mamy dla Was konkurs!

Szkoła Podstawowa nr 84 we Wrocławiu ogłasza szkolny konkurs fotograficzny adresowany do uczniów i rodziców klas 0 - VII. Zabawa polega na tym, by podczas wspólnej, rodzinnej aktywności fizycznej zrobić sobie wspólne zdjęcie i wysłać na adres e-mail: iwona.turzanska@sp84.wroclaw.pl do 11 maja.

W tytule wiadomości proszę umieścić hasło „Zdjęcie na konkurs fotograficzny”. W treści wiadomości powinna znajdować się informacja który z naszych uczniów oraz z kim jest na zdjęciu np. Jan Nowak, kl. 8b z mamą Kingą”

Na aktualnym zdjęciu musi znajdować się minimum jedno dziecko z jednym rodzicem; może to być też fotografia wszystkich domowników podczas aktywności (np. jazdy na rowerze, spaceru, gry w piłkę).

Do wygrania nagrody niespodzianki! Najpiękniejsze zdjęcia będą opublikowane na fanpage i stronie internetowej szkoły! :-)

Komisja oceniać będzie przede wszystkim pomysłowość i kreatywność :-)

18 kwietnia 2018 | Iwona Turzańska | Powrót do spisu wiadomości