Wirtualny WF

AKTYWNOŚĆ RUCHOWA W DOMU

W obecnie zaistniałej sytuacji, chcemy zachęcić Was do atrakcyjnej - alternatywnej formy aktywności ruchowej w domu czy w ogrodzie, najlepiej wspólnie z rodzicami. Jak mówi znane powiedzenie "w zdrowym ciele, zdrowy duch", my dodamy: to wypracuje nam ruch.

Wykorzystując zasoby Internetu oraz twórczość własną i naszych kolegów wuefistów z całego kraju stworzyliśmy padlet, na którym będziemy umieszczać ciekawe propozycje jak aktywnie spędzić czas. Znajdziecie tu propozycje treningów, ćwiczeń, zabaw do których zachęcamy.

Pamiętajcie, by wszelkie obciążające ćwiczenia wykonywać w miarę waszych, własnych możliwości, pamiętając o poprawności wykonania! Każdy trening rozpoczynamy od rozgrzewki, o tym też pamiętajcie. Życzymy dobrej zabawy :)

Jeśli macie swoje propozycje, lub chcecie zadawać nam pytania możecie zrobić to na padlecie (kliknąć w  +), albo wysłać do nauczycieli na służbowe adresy lub przez Librus.
Nauczyciele WF.

WIRTUALNY WF