Szkoła Podstawowa nr 84
we Wrocławiu
im. Ruchu Obrońców Pokoju
Menu

Wyniki konkursów

WYNIKI ŚWIETLICOWEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO "PODRÓŻE DOOKOŁA ŚWIATA - NIEZWYKŁA AFRYKA"

NAGRODY GŁÓWNE:

I MIEJSCE: Emilia Stokłosa, kl. 3c

II MIEJSCE: Jagoda Kurek, kl. 3b

III MIEJSCE: Kuba Niburski, kl. 2a

WYRÓŻNIENIA:

Pola Kądzioła, kl. 3b

Joanna Adamek, kl. 3c

Aleksander Komar, kl. 2a

NAGRODY SPECJALNE:

Wiktor Korpas, kl. 1a

Julia Białkowska, kl. 2a


WYNIKI SZKOLNEGO KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO "WIOSNA W MIEŚCIE"

I MIEJSCE: Jagoda Kurek, kl. 3b

II MIEJSCE: Wiktor Korpas, kl. 1a

III MIEJSCE: Tymon Kołodziej, kl. 3c oraz Filip Sławiński, kl. 1d

WYRÓŻNIENIE:

Pola Kądzioła, kl. 3b

Nina Stoksik, kl. 1d

Anastazja Stal, kl. 2a

Weronika Filipczak, kl. 2d

NAGRODY SPECJALNE:

Aleksander Komar, kl. 2a

Maria Kralewska, kl. 2d


WYNIKI KONKURSU „ Z ekologią na TY” dla uczniów klas VI – VII

I miejsce: Amelia Gąsiorek, Julia Kulińska kl. VIIa

Wiktoria Bielawska, Hanna Góra kl. VIc

II miejsce: Paweł Blicharski, Cezary Wawrzyniak kl. VI c

III miejsce: Justyna Ząbek, Zuzanna Kalicińska kl. VIIa

Kornelia Kowalczyk, Miron Jakubowski kl. VId

Organizatorzy konkursu

J. Michalec

M. Włodarczyk


Wyniki międzyszkolnego konkursu realizowanego w ramach projektu "Wędrówki turystyczne z matematyką w tle"


WYNIKI KONKURSU "MÓJ ULUBIONY WIERSZ"

Klasy pierwsze:

I miejsce:

Julia Parsiegła 1b: „Boćki i żaby” Barbara Stefania Kossuth

Marta Ivashutina 1b: „Kot” Marta Próchniewicz

Roman Staffolani 1c: „Ptasie radio” Julian Tuwim

II miejsce

Natan Kądzioła 1b: “Idzie niebo ciemną nocą” Ewa Szelburg-Zarembina

Ignacy Barczuk 1d: „Bocianie, bocianie” Bożena Forma

III miejsce

Iga Bachlaj 1b: „Ślimak” Jan Brzechwa

Iga Paś 1b: „Robotek” Joanna Papuzińska

Amelia Mianowska 1b: „Kaczka dziwaczka” Jan Brzechwa

Wyróżnienia:

Franek Lelek 1c: „Okulary” Julian Tuwim

Daniel Goleń 1c: „Ślimak” Jan Brzechwa

Hania Szefler 1c: „Okulary” Julian Tuwim

Gabrysia Wołoszyn 1a: „Leń” Jan Brzechwa

Klasy drugie:

Wyróżnienia:

Bruno Kubik 2b: „Dwa jeże” Ludwik Jerzy Kern

Rozalia Koziara 2d: „Kotek” Julian Tuwim

Klasy trzecie:

I miejsce

Bianka Chołast 3c: „Lokomotywa” Julian Tuwim

II miejsce

Pola Kądzioła 3b: „Ptasie radio” Julian Tuwim

Emilia Stokłosa 3c: „Dziesięć bałwanków” Wanda Chotomska

III miejsce

Nikola Kocyła 3b: „Chory kotek” Stanisław Jachowicz

Wyróżnienia:

Borys Bojczuk 3c: „Stonoga” Jan Brzechwa

Jaśmina Knapińska 3b: „Zosia Samosia” Julian Tuwim

Weronika Chowańska 3c: „Gdyby tygrysy jadły irysy” Wanda Chotomska

Oliwia Syczyło 3c: „Wiosny powitanie” Maria Konopnicka

Joanna Kowalska 3d: „Żuk” Jan Brzechwa

Szymon Murach 3c: „Sarna leśnej ciszy” Jacek Krakowski

Joanna Adamek 3c: „Stonóżka z Pimpifluszek” Ludwik Jerzy Kern

Jagoda Kurek 3b: „Na straganie” Jan Brzechwa

Zobacz także:

Drukuj