Aktywna Szkoła

O programie Aktywna Szkoła

Największy w historii Ministerstwa Sportu i Turystyki Program skierowany do dzieci, młodzieży oraz dorosłych!

Aktywna Szkoła to program stworzony z myślą o realizacji strategicznego celu w obszarze kultury fizycznej – Aktywne i zdrowe społeczeństwo. Program ten to kompleksowe wsparcie aktywności fizycznej skierowane w szczególności do dzieci i młodzieży, ale także do osób dorosłych. Dzięki optymalnemu wykorzystaniu przyszkolnej i samorządowej infrastruktury sportowej oraz zapewnieniu profesjonalnego wsparcia trenerskiego umożliwiamy aktywizację społeczeństwa na poziomie lokalnym.

W ramach projektu realizujemy:

"Aktywny weekend" - zajęcia sportowe realizowane w soboty i niedziele. Zapisy u p. Rafała Marcinkiewicza - tel. 608 478 640

"Aktywny do kwadratu" - zajęcia realizowane przez p. Bogumiła Niegosza i p. Natalię Ogrodnik.