Pomoc psychologiczno-pedagogiczna

System pomocy psychologiczno-pedagogicznej w Szkole Podstawowej nr 84 1.09.2023

Rezygnacja z zajęć dodatkowych

Wniosek o przyznanie zajęć 23-24

Wniosek o wydanie opinii o uczniu

Nowy rok szkolny - pomoc psychologiczno-pedagogiczna

23 sierpnia 2023

Bezpłatne wsparcie psychologiczne

Centrum Neuropsychiatrii NEUROMED we Wrocławiu przy ul. Białowieskiej 74a realizuje program wsparcia psychologicznego dla dzieci, młodzieży oraz ich opiekunów.

W jego ramach przewiduje się możliwość uzyskania doraźnych porad psychologicznych, oraz treningów umiejętności społecznych dla młodzieży 14-16 lat.

Program dla uczestników jest bezpłatny, finansowany jest ze środków gminy Wrocław.

15 maja 2023 | Paulina Płóciennik

Bezpłatny warsztat - Depresja wśród młodzieży 13+

Uwaga, uwaga!

Już w najbliższą sobotę 29 listopada odbędzie się bezpłatny warsztat "Depresja wśród młodzieży 13+"

Są jeszcze wolne miejsca.

22 listopada 2022 | Paulina Płóciennik | Czytaj całość

Neuromed - oddziaływania terapeutyczne - nowe technologie

18 października 2022 | Paulina Płóciennik

Życie warte jest rozmowy - konsultacje, szkolenia

Warte uwagi!

Gorąco zachęcamy do śledzenia strony internetowej, jak i profilu FB!

26 września 2022 | Paulina Płóciennik | Czytaj całość

Projekt "Pokonać bariery"

„Pokonać bariery” – wsparcie w rozwoju kompetencji kluczowych uczennic
i uczniów Szkoły Podstawowej nr 8, Szkoły Podstawowej nr 71, Szkoły Podstawowej nr 84, Szkoły Podstawowej nr 95, Szkoły Podstawowej nr 99 i Szkoły Podstawowej Specjalnej nr 102

25 września 2022 | Paulina Płóciennik | Czytaj całość

Bezpłatne konsultacje dla rodziców

Życie warte jest rozmowy ·

RODZICE!

PAMIĘTAJCIE, ŻE NIE JESTEŚCIE SAMI!❤

Cały czas prowadzone są bezpłatne konsultacje dla rodziców, których dzieci są w kryzysie psychicznym.

Wszystkie informacje znajdziecie tutaj: https://zwjr.pl/konsultacje-dla-rodzicow

18 września 2022 | Paulina Płóciennik

Światowy Dzień Zapobiegania Samobójstwom

Dziś Światowy Dzień Zapobiegania Samobójstwom,

Pamiętajcie o telefonach i miejscach, w których osoby w kryzysie psychicznym znajdą pomoc.

Podajcie dalej tę grafikę pomocową – ona może uratować czyjeś życie!

Życie warte jest rozmowy - bezpłatne miejsca pomocowe

10 września 2022 | Paulina Płóciennik

Zbiórka darów dla zwierzaków!

Pomoc niesiona zwierzakom w naszej szkole ma niesamowity wymiar!

15 czerwca 2022 | Paulina Płóciennik | Czytaj całość

Kot w szkole!

Może nie każdy wie, ale w czasie trwania projektu "Pies w szkole" - prócz Dropsa i Aiko - do czworonożnej ekipy dołączyła Gru!

15 czerwca 2022 | Paulina Płóciennik | Czytaj całość

Punkty Pomocy Dzieciom i Młodzieży doświadczającej przemocy

Na Dolnym Śląsku ruszają Punkty Pomocy Dzieciom i Młodzieży doświadczającej przemocy
Od 31 maja br. na Dolnym Śląsku ruszają cztery Punkty Pomocy Dzieciom i Młodzieży doświadczającej przemocy – pilotażowy projekt Samorządu Województwa Dolnośląskiego realizowany z Fundacja NON LICET i polegający na bezpłatnych konsultacjach psychologicznych dla dzieci, młodzieży oraz ich opiekunów.

1 czerwca 2022 | Paulina Płóciennik | Czytaj całość

Bezpłatne warsztaty kreatywne dla dzieci w wieku 10-12 lat, 13-15 lat

Zapraszamy do udziału w bezpłatnych warsztatach dla dzieci i młodzieży, które odbędą się w sierpniu w Centrum Neuropsychiatrii Neuromed, w ramach programu miejskiego.

1 czerwca 2022 | Paulina Płóciennik | Czytaj całość

Pomoc psychologiczna i prawna dla osób z Ukrainy

Po rozwinięciu wpisu przedstawione są miejsce, gdzie można uzyskać wsparcie psychologiczne, ale i pomoc prawną.

27 lutego 2022 | Paulina Płóciennik | Czytaj całość

Neuromed - zakres udzielanej pomocy

Zachęcamy do rozwinięcia wpisu i zapoznania się z informacjami przekazanymi przez Neuromed, dotyczącymi zasad przyjęcia do szkoły działającej w podmiocie leczniczym (ZS nr 12 w SPZOZ) oraz zakresu udzielanej pomocy uczniom i ich rodzinom.

3 lutego 2022 | Paulina Płóciennik | Czytaj całość

Bezpłatne warsztaty edukacyjne dla młodzieży (warsztat asertywności i antyprzemocowy)

W najbliższym czasie organizowane są bezpłatne warsztaty edukacyjne dla młodzieży (13-15 lat) - osobne dla chłopców (Warsztat antyprzemocowy dla chłopców – SZTAMA w edukacji na rzecz zmiany) i dziewczynek (Warsztaty asertywności i samoobrony dla dziewcząt WenDo).

4 listopada 2021 | Paulina Płóciennik | Czytaj całość