Obiady

INFORMACJA DLA RODZICÓW

Informujemy, że umowy na obiady na rok szkolny 2019/20 dla uczniów klas 0 – 8 dostępne w sekretariacie szkoły oraz w pokoju nr 1/11. Informacje pokój nr 1/11, tel. 071/7986870 wew.113.

oraz do pobrania poniżej

Krzysztof Pluta

Szanowni Państwo, chcielibyśmy poinformować, że od 17 października br. będzie można odwołać posiłki również za pomocą dziennika elektronicznego "Librus". Proszę wysłać wiadomość z daną informacją do odbiorcy w grupie nauczycieli o nazwie "odwołanie obiadu". List trafi bezpośrednio do Pana Krzysztofa Pluty - odpowiedzialnego za rozliczanie obiadów.

Pozostałe kanały informacyjne dotyczące odwoływania posiłku: telefonicznie lub osobiście u Krzysztofa Pluty pozostają bez zmian.

Przypominamy, że nieobecność dzieci na obiedzie należy zgłaszać w bieżącym dniu do g. 8.30

Szanowni Państwo,informujemy,że od kwietnia br.można odwołać posiłki za pomocą strony internetowej obiady@sp84.wroclaw.pl

Dotyczy dzieci oddziałów przedszkolnych oraz uczniów klas 1-8.

Nieobecność dzieci na posiłkach należy zgłaszać w bieżącym dniu do godz.8:30

Nie ma możliwości odwołania jednego z posiłków w danym dniu (dotyczy oddziałów przedszkolnych)