Żółty Marsz Życia i Festyn Nakrętkowy

Zapraszamy!

Już niebawem Żółty Marsz Życia i Festyn Nakrętkowy – 20 czerwca 2018.

Żółty Marsz Życia i Festyn Nakrętkowy

Idziemy razem, ubrani na żółto, aby skierować uwagę przechodniów na to, co dla nas ważne: opiekę nad chorymi dziećmi, pomaganie, bycie razem. Chcemy, aby jak najwięcej osób widząc nas zrozumiało, że pomaganie daje radość, że pomagać może każdy, warto to robić od najmłodszych lat i nigdy nie jest za późno!

Maszerujemy 20 czerwca o godz. 8.30 z Placu Grunwaldzkiego ulicą Marii Skłodowskiej - Curie aż do Pergoli przy Hali Stulecia.

Jak zawsze ubieramy się na żółto, zachęcamy do wykonania transparentów, pozytywnych haseł i robimy hałas, a wszelkie instrumenty mile widziane, również te z nakrętek.

Marsz zakończy się na Pergoli i tam zacznie się FESTYN NAKRĘTKOWY. Od 9.00 do 12.00 na dzielnych zbieraczy nakrętek będą czekali wolontariusze i atrakcje. W ten sposób chcemy podziękowań Wam wszystkim za wytrwałość, pamięć i bezinteresowną pomoc.

szkolny wolontariat wraz z koordynatorem

Danuta Niepołońska

3 czerwca 2018 | Danuta Niepołońska | Powrót do spisu wiadomości