"Wrocławski Rytm Niepodległości"

W sobotę 9 czerwca uczniowie naszej szkoły wraz z Rodzinami brali udział w wydarzeniu pod nazwą "Wrocławski Rytm Niepodległości". Spotkanie odbyło się na Placu Wolności.

Nasza uczennica z klasy 5a Olivia Szydłowska została laureatką dwóch konkursów z okazji 100 - lecia Niepodległości Polski zorganizowanych w imieniu miasta przez Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego. Były to wyróżnienia w kategorii „Życzenia dla Polski” oraz „Współczesny patriotyzm to …”. Serdecznie gratulujemy!

W czasie tego spotkania wiele radości sprawiło wszystkim odśpiewanie specjalnie napisanej do tego wydarzenia piosenki pt. „Wrocławski Rytm Niepodległości”. Obecny tam Zespół „KrzyKasiek” porwał nas również do energicznego tańca w rytmie tej melodii.

Podziwialiśmy konną paradę Ułanów, piękne Amazonki i przeuroczy występ Mażoretek z Trzebnicy. Na końcu swoimi muzycznymi umiejętnościami popisał się znany wrocławski Zespół „Dziubek Band”.

10 czerwca 2018 | Gizela Sapa | Powrót do spisu wiadomości