Aktywni-Pozytywni- spotkanie z p. Iwoną Aranin

W tym tygodniu gościła w naszej szkole w ramach projektu Aktywni-Pozytywni p. Iwona Aranin, która zbudowała grupę TriActiv!

O tym czym jest triatlon dowiedzieli się najstarsi uczniowie z naszej szkoły. P. Iwona wyjaśniła, że jest to połączenie trzech dziedzin: pływania, kolarstwa i biegania oraz płynnego przechodzenia z jednej aktywności do drugiej. Młodzież mogła zobaczyć jak wygląda pianka pływacka, bojka czy inne sprzęty potrzebne do wystartowania w takich zawodach. Było wiele pytań i zainteresowania, bo przecież nie zawsze jest okazja poznać takiego pasjonata sportu! Uczniowie wiedzą już na czym polegają przygotowania, jak rozpoczęła się ogromna przygoda p. Iwony z tą dyscypliną i dlaczego warto to robić. Bardzo dziękujemy za odwiedzenie naszych szkolnych murów i zapraszamy w przyszłym semestrze na opowiedzenie o wycieczkach za granicę!

28 października 2018 | Iwona Góra | Powrót do spisu wiadomości