Pasowanie Pierwszoklasistów

26 października nasi pierwszoklasiści uroczyście ślubując w obecności Pana Dyrektora, nauczycieli, rodziców, koleżanek i kolegów dostąpili zaszczytu dołączenia do grona uczniów naszej szkoły.

Obiecali dbać o dobre imię swojej klasy, szkoły i Ojczyzny, sumiennie wypełniać swoje obowiązki, pilnie uczyć się tego, co mądre i dobre, a swoim zachowaniem i nauką sprawiać radość rodzicom i nauczycielom.
Zanim jednak to nastąpiło, nasi pretendenci do miana ucznia musieli udowodnić, że są gotowi i zasługują na przyjęcie do szkolnej braci. W turnieju wiedzy i umiejętności, będącym wędrówką przez 5 krain, pokazali że umieją śpiewać, znają zasady bezpieczeństwa, są grzeczne, mądre oraz posiadają wiedzę o naszej Ojczyźnie i swojej szkole. Ocenieni pozytywnie przez zgromadzonych na uroczystości Gości, mogli przystąpić do ślubowania, a chwilę potem zostać pasowani na ucznia przez Pana Dyrektora.
Wszystkim pierwszakom gratulujemy serdecznie i…
Witamy w szkolnej społeczności!

28 października 2018 | Dorota Kasiuk | Powrót do spisu wiadomości