Warsztaty świąteczne w klasach młodszych

W tym tygodniu uczniowie klas II i III brali udział w warsztatach świątecznych, których efekty wzbogacą zaczynający się już w poniedziałek 17 grudnia szkolny kiermasz bożonarodzeniowy.

Dzieci wykonały kolorowe kartki świąteczne z ornamentami ze zgrzewanych koralików oraz ozdobne lampiony, których światło rozjaśni ponure zimowe dni.
Praca nad stworzeniem elementu dekoracyjnego z koralików była żmudna, ale zarazem ucząca cierpliwości,
a zaprojektowanie całej kartki to z kolei inwencja twórcza dzieci wspomagana mnogością i sporym wyborem elementów zdobniczych.
Każda kartka i lampion są unikalne i całkowicie ręcznie robione – na pewno swoim urokiem ucieszą obdarowanego. Już jutro będzie można je nabyć na szkolnym kiermaszu.
Zapraszamy!

16 grudnia 2018 | Dorota Kasiuk | Powrót do spisu wiadomości