Tydzień Kreatywnych Pasjonatów

Tydzień Kreatywnych Pasjonatów (07.01.2019- 11.01.2019) w grupie VII zakończyliśmy wyjątkowym i niezwykle ciekawym przedstawieniem " O dwóch uwięzionych księżniczkach uratowanych przez Elastynę i Kociobohaterkę".

Przedstawienie było inspirowane lekturą Justyny Bednarek "Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek", którą wspólnie czytaliśmy podczas zajęć w naszej świetlicy. Uczniowie samodzielnie wykonali wszystkich bohaterów swojej autorskiej bajki, wspólnie przygotowali scenografię, oraz wystąpili przed klasową publicznością. Było bardzo, bardzo kreatywnie, pięknie i wesoło. Zarówno pacynki wykonane z pojedynczych skarpetek, jak sama sztuka podobała się publiczności, która doskonale bawiła się śledząc niezwykle zawiłe losy bohaterów. Wszyscy z niecierpliwością czekamy na kontynuację przedstawienia i zachęcamy inne grupy do podobnych działań.

Tydzień Kreatywnych Pasjonatów

20 stycznia 2019 | Agnieszka Szympel | Powrót do spisu wiadomości