“Potrafię - reaguję” – warsztaty z samoobrony dla Kobiet

Już 19 lutego 2019 r. rusza cykl bezpłatnych, praktycznych warsztatów z samoobrony adresowanych do Kobiet!
Warsztaty pn. Potrafię - reagujęto nowy projekt Wrocławskiego Centrum Rozwoju Społecznego, realizowany we współpracy z Komendą Miejską Policji we Wrocławiu.
Podczas sześciu zajęć pod okiem wykwalifikowanego instruktora mł. asp. Michała Kawalca, chcemy
nauczyć Panie podstawowych zasad zachowania się w sytuacji zagrożenia i obrony przed napastnikiem.

W czasie warsztatów będziemy przekazywali techniki, które pomogą naszym kursantkom między innymi zapanować nad strachem, zareagować we właściwy sposób podczas napadu oraz pokażą, jak radzić sobie w trudnej sytuacji? Kurs pozwoli także na wykształcenie podstawowych nawyków obronnych, które warto wypracować dla własnego poczucia bezpieczeństwa.

Terminy zajęć: każdy kolejny wtorek, w dniach 19 lutego - 26 marca br., w godzinach 17.00-18.30

Miejsce realizacji zajęć: Szkoła Podstawowa nr 84 we Wrocławiu, im. Ruchu Obrońców Pokoju, ul. Górnickiego 20 we Wrocławiu.

Na kurs obowiązują zapisy!

Wypełnioną deklarację (DEKLARACJA) wraz z regulaminem i oświadczeniem - załącznik nr 1 (REGULAMIN_OŚWIADCZENIE) należy przesłać na adres: grazyna.karczewska@wcrs.wroclaw.pl - o przyjęciu decyduje kolejność oraz poprawnie wypełnione zgłoszenie.

Liczba miejsc jest ograniczona, więc nie zwlekaj i zapisz się już dziś!

Kurs zakończy się wręczeniem imiennych certyfikatów dla jego absolwentek.

Mamy nadzieję, że po naszych zajęciach będziesz mogła powiedzieć: "Potrafię - reaguję". Serdecznie zapraszamy!

Przypominamy, że zajęcia będą odbywać się w naszej szkole;)

11 lutego 2019 | Powrót do spisu wiadomości