Podziękowania od Rady Rodziców

Szanowni Rodzice,

Rada Rodziców Szkoły Podstawowej nr 84 im. Ruchu Obrońców Pokoju we Wrocławiu pragnie serdecznie podziękować za odzew i wpłaty, jakich dokonali Państwo na fundusz Rady Rodziców.

Cieszy nas Państwa mobilizacja i zaangażowanie we wspólne działania na rzecz szkoły.

Szczególnie dziękujemy Rodzicom klas Ic, Id, 0a i 0b, którzy do tej pory wpłacili najwięcej.

Pieniądze z funduszu na rzecz Rady Rodziców wracają pośrednio lub bezpośrednio do Waszych dzieci. Dlatego bardzo gorąco zachęcamy Państwa do wspierania działalności Rady Rodziców w bieżącym roku szkolnym, abyśmy wszyscy czuli się odpowiedzialni i dumni ze Szkoły, w której uczą się nasze dzieci.

Jeszcze raz podkreślamy, pieniądze są wydatkowane wyłącznie na potrzeby szkolne naszych uczniów.

Wspólnie możemy więcej zrobić dla naszych dzieci.

Przewodnicząca Rady Rodziców

Anna Wolańska - Andruszków