List do Rodziców

Szanowni Rodzice, na pewno znane są Państwu podstawowe informacje dotyczące protestu nauczycieli. W naszej szkole w poprzednim tygodniu zostało przeprowadzone referendum w tej sprawie. Zespół pracowników naszej szkoły (nauczyciele, pracownicy administracji oraz obsługi) wypowiedział się za przystąpieniem 8 kwietnia 2019 r. do ogólnopolskiego strajku. Mam świadomość, że sytuacja, w której dzisiaj jesteśmy, wzbudza Państwa niepokój, ale jest także trudna dla mnie jako dyrektora odpowiedzialnego za funkcjonowanie szkoły. Zrobię wszystko, aby zapewnić opiekę i bezpieczeństwo naszym uczniom, ale może okazać się to niewykonalne.

Postaram się na bieżąco przekazywać Państwu istotne informacje w tym zakresie. Proszę śledzić naszą stronę internetową, profil FB, pocztę w dzienniku elektronicznym Librus oraz tablice informacyjne w szkole. Będę też na bieżąco informować szkolną Radę Rodziców o sytuacji w szkole.

Proszę Państwa o zrozumienie sytuacji.

Rafał Just

28 marca 2019 | Powrót do spisu wiadomości