Projekt "Aktywni-Pozytywni" - spotkanie z panem Pawłem Charuckim

Niedawno w klasach 7a i 7b gościł w ramach projektu "Aktywni-Pozytywni" pan Paweł Charucki - niesamowity człowiek, zawodowy kolarz. Pan Paweł startował w bardzo wielu krajach i odnosił spektakularne sukcesy, m.in. zdobył mistrzostwo Polski!

Poczytać o nim można na samej Wikipedii! Pan Paweł opowiedział o swojej pasji, wyrzeczeniach, sukcesach i godzeniu sportu z nauką. Młodzież dowiedziała się jak wygląda dzień treningowi, na czym może polegać dieta sportowca i usłyszała najciekawsze anegdoty z czasów największej kariery p. Charuckiego. Co ważniejsze, kolarz podkreślił jak ważną rolę, jaką odgrywa samodyscyplina, nauka języków i wewnętrzna motywacja. Pan Paweł Charucki oraz Harfa-Harryson – Świat Wyczynowego Kolarstwa Szosowego i MTB przekazali na kampanię Rowerowy Maj nagrody dla uczniów. Wierzymy, że młodzież dzięki takim spotkaniom otwiera oczy na świat i w ten sposób zachęcamy ją do aktywności fizycznej! Dziękujemy i zapraszamy również w przyszłym roku na tak inspirujące spotkanie!

1 kwietnia 2019 | Iwona Góra | Powrót do spisu wiadomości