Strajk w naszej szkole

Drodzy Rodzice i Uczniowie,

informuję, że Oddział ZNP Wrocław-Śródmieście oraz MOZ POiW NSZZ “Solidarność” Wrocław Wyspa w Szkole Podstawowej nr 84 im. Ruchu Obrońców Pokoju we Wrocławiu proklamowały bezterminowy strajk, który rozpocznie się 8 kwietnia 2019 r.

Szkoła nie zostanie zamknięta - dyżur będą pełnić m.in. dyrektor i wicedyrektorzy, ale ze względów organizacyjnych i z konieczności zagwarantowania bezpieczeństwa Państwa dzieciom zwracam się z uprzejmą prośbą o zapewnienie dzieciom opieki w domu.

Organizacja pracy szkoły będzie codziennie dostosowywana do aktualnych potrzeb (organizacja zajęć opiekuńczo-wychowawczych).

Ponadto informuję, że Urząd Miejski we Wrocławiu przygotował na okres strajku nauczycieli ofertę zajęć dla dzieci i młodzieży, które będą odbywały się w poszczególnych jednostkach miejskich, klubach i instytucjach:

Bardzo proszę o zrozumienie i wyrozumiałość w tych trudnych dniach.

Rafał Just

5 kwietnia 2019 | Powrót do spisu wiadomości