Półfinał Międzyszkolnego Konkursu "MiniRatownik"

W piątek pięcioosobowa reprezentacja naszej szkoły udała się na półfinał międzyszkolnego konkursu "MiniRatownik" organizowanego przez Straż Miejską. Konkurs objęty jest patronatem Prezydenta Miasta Wrocław.
Wśród półfinalistów znaleźli się: Tymon Kołodziej z kl. Ic, Halszka Wróblewska z kl. IIb, Adam Szewczyk z kl. IIc, Victoria Szacmajer z IIIa oraz Zuzia Faściszewska z kl. IIIb. Podczas półfinału sędziowie sprawdzali umiejętność udzielania pierwszej pomocy osobom poszkodowanym.
Nasi reprezentanci spisali się wspaniale, jednak do finału mogły dostać się tylko trzy osoby.
Wśród szczęśliwej trójki znaleźli się: Victoria, Zuzia i Adam.
Wszystkim uczniom serdecznie gratulujemy, a za laureatów będziemy trzymać kciuki podczas finału, który odbędzie się 12 czerwca 2019r.

Opiekunem grupy jest Pani Paulina Płóciennik.

Półfinał Międzyszkolnego Konkursu

Półfinał Międzyszkolnego Konkursu Półfinał Międzyszkolnego Konkursu Półfinał Międzyszkolnego Konkursu Półfinał Międzyszkolnego Konkursu Półfinał Międzyszkolnego Konkursu

3 czerwca 2019 | Powrót do spisu wiadomości