Sukces w Rowerowym Maju!

Wygraliśmy Rowerowy Maj! - Podsumowanie kampanii

Nasza szkoła w międzyszkolnej rywalizacji zajęła I miejsce w kategorii szkół podstawowych o dużej wielkości! Główną nagrodą jest 10 tys. zł, które w całości przeznaczymy na zagospodarowanie infrastruktury rowerowej na terenie szkoły! Prosimy rodziców/uczniów/nauczycieli itd. do piątku 7 czerwca podawać w komentarzach pod tym wpisem swoje propozycje. Mogą być to przykładowe zdjęcia lub opis miejsc. Podejmijmy decyzję razem! Zostanie powołana specjalna komisja dot. zagospodarowania tych pieniążków, która uwzględni Państwa propozycje.

W tym roku mieliśmy 57,2% frekwencji! Wynik procentowy jest lepszy od poprzedniego roku aż o 11,5%. W poprzednim roku nasza szkoła uplasowała się na 7 miejscu w szkołach o średniej wielkości. Jest to nasz ogromny sukces! W akcji wzięło udział aż 449 uczniów i 11 pracowników szkoły!

Gratulacje dla klasy 4c za I miejsce, 1c za II miejsce i 3b za III miejsce w rankingu międzyklasowym! Dokładne statystyki klas znajdują się w poprzednim wpisie.

Choć na drodze stało wiele przeszkód (żmudne zbieranie zgód, zapewnienie bezpieczeństwa itd.), to jednak wspólnymi siłami udało się!

Ogromne, słoneczne PODZIĘKOWANIA dla:
1) Uczniów – jeździli dzielnie na rowerach/hulajnogach/deskorolkach/fiszkach/rolkach! Mimo niekiedy niesprzyjającej pogody nie poddawali się!
2) Rodziców – zadbali o sprzęt potrzebny do wzięcia udziału w akcji, zachęcali, mobilizowali swoje pociechy, a co najważniejsi – wyrazili zgody na udział dziecka w akcji
3) Nauczycieli, zwłaszcza wychowawców, którzy rzetelnie codziennie sprawdzali frekwencję rowerową, podziękowania również za przychylność podczas lekcji!
4) Trójek klasowych i zaangażowanych uczniów z klas 4 i 5, którzy pomagali w sprawdzaniu frekwencji rowerowej
5) Dyrekcji – za pozwolenie na przeprowadzenie kampanii i zapewnienie miejsc rowerowych, choć w pewnym momencie wystraszyliśmy się, że się nie pomieścimy
6) Sponsorów (bez których nie byłoby tych cudownych nagród i upominków!):
p. Paweł Charucki i Harfa Harryson
p. Aleksander Samofał i firma Sitaco
WKS Śląsk Wrocław
WKB Piast Wrocław
p. Piotrek Sawicz
p. Laura Downar-Zapolska
P. Daniel Góra
P. Artura Kowalczyk
Ucznia Jana Kuczyńskiego z rodzicami
Uczennicy Wiktorii Bielawskiej z rodzicami
Uczennicy Zuzi Barczewskiej z rodzicami oraz firmy Maxfliz
p. Ludmiły Gorczyńskiej
p. Agnieszka Palonka-Betlej
Organizatorzy WBA - Wrocławski Bieg Akademicki
Wszystkich anonimowych dzieci i rodziców, którzy przekazali nagrody

[Cały rok pedagog p. Iwona Góra w gabinecie 1.12. zbiera gadżety typu odblaski, długopisy, smyczki – wszystko i w każdej ilości.]
7) wszystkich nauczycieli i pracowników, którzy aktywnie przyjeżdżali do szkoły dając przykład dzieciom.

W poniedziałek o godz. 11:00 na boisku szkolnym odbędzie się wspólne zdjęcie uczniów biorących udział w akcji – prosimy, by dzieci zabrały na nie gadżety, które wylosowały.

Jesteśmy zwycięzcami! Brawa dla wszystkich!

Oto ranking klas:
1 IV c 86,0%