Dzień Brytyjski

18 marca zaprosiliśmy dzieci z naszego zaprzyjaźnionego Przedszkola nr 34 na DZIEŃ BRYTYJSKI
Oto program tego dnia:

Cieszymy się, że mogliśmy podzielić się wiedzą z naszymi koleżankami i kolegami. Warto wspomnieć,że uczniowie z klas drugich i trzecich przygotowali dla nich niespodziankę: małe, papierowe flagi brytyjskie.
Przedszkolaki natomiast dostały następujące zadanie -przekazać tę wiedzę dalej. Zaniosły ten plakat do przedszkola i miały opowiedzieć co się działo u nas. Umówiliśmy się już z nimi 11 kwietnia. Dzieci z klas II i III z naszej szkoły zaprezentują u nich przedstawienie pt. ”Europejski pociąg”.
Wizyta bardzo im się podobała, wiedzą już jak wygląda szkoła od środka. Poznały też p. Wojtka, który zaprosił ich 10 czerwca na DZIEŃ SPORTU.
My czekamy już na kolejne atrakcje, czyli DZIEŃ FRANCUSKI w P34 13 maja,
w programie: Kraina sztuki, Z wizytą u Coco Chanel, Francuskie frykasy.
Brzmi zachęcająco, wiadomo Francja jest magiczna. Obiecujemy opisać to zdarzenie!

18 marca 2014 | Powrót do spisu wiadomości