Półkolonie letnie w naszej szkole

Od 24 czerwca do 5 lipca w naszej szkole odbywały się półkolonie pod nazwą "Tropiciele letnich przygód".
Dla naszych uczniów przygotowaliśmy mnóstwo atrakcji, m.in.

zajęcia plastyczne, warsztaty eksperymentalne, zabawy sportowe, naukę gry w Squasha oraz tenisa ziemnego, a także warsztaty terenowe „Tropem legend wrocławskiego Rynku”. Nie zabrakło seansu filmowego w Multikinie, wycieczek autokarowych – tym razem do mini zoo w Gałowa oraz do zagrody edukacyjnej „Cicha Bartna” w Bolkowicach. Wiele czasu poświęcono na aktywny ruch na świeżym powietrzu oraz zabawę na szkolnym basenie.
Jak co roku, półkolonie dostarczyły dzieciom wielu pozytywnych emocji, a przy tym pozwoliły uniknąć doskwierającej niekiedy wakacyjnej “nudy”. Na czas trwających jeszcze wakacji, wszystkim dzieciom życzymy wielu wspaniałych i bezpiecznych przygód oraz dużo słonecznych dni.

8 lipca 2019 | Joanna Szymańska | Powrót do spisu wiadomości