ZBIERAMY ODBLASKI I GADŻETY NA ROWEROWY MAJ!

W maju 2019r. nasza szkoła zajęła 1. miejsce w kampanii Rowerowy Maj!

ZBIERAMY ODBLASKI I GADŻETY NA ROWEROWY MAJ!Mieliśmy największy procent uczniów przyjeżdżających do szkoły rowerem/hulajnogą/na rolkach/na deskorolce. Udało się to m.in. dzięki naszym sponsorom! Cały rok zbieramy gadżety na kampanię Rowerowy Maj, by móc nagradzać dzieci :-) W gabinecie 1.12. przyjmujemy wszystko i w każdych ilościach. Np. odblaski, bidony, notesiki, długopisy, smyczki, naklejki :-) Jeśli ktoś z Państwa zamierza wesprzeć akcję, prosimy pamiętać, by dołączyć karteczkę z nazwiskiem swoim lub ucznia/uczennicy. W tym roku szkolnym również wszyscy razem walczymy o wygraną!

Rodziców chętnych do poprowadzenia zajęć z dziećmi o jeżdżeniu rowerem czy kolarstwie również zapraszamy do kontaktu z p. Górą.

Dziękuję w imieniu swoim i uczniów SP 84

Iwona Góra