Kolejne sukcesy sportowe

Nasza uczennica klasy 5D, Lenka Olejniczak razem ze swoją drużyną koszykarską 1 KS Ślęza Wrocław zwyciężyła w ogólnopolskim turnieju koszykówki Sirmax Cup organizowanym w Kutnie w dniach 20-22 września.

W turnieju brały udział drużyny koszówki dziewcząt rocznika 2008 z różnych części Polski. Lenka dodatkowo została wyróżniona nagrodą indywidualną zostając wybraną jedną z 5-ciu najlepszych zawodniczek turnieju tzw. Pierwsza Piątka. Lenka trenuje koszykówkę od trzech lat, do Ślęzy Wrocław dołączyła jako podstawowa zawodniczka pod koniec zeszłego roku (przechodząc z Salos Angels Wrocław).
To już drugi turniej jaki jej drużyna wygrała w tym roku szkolnym - wcześniejszy odbył się na przełomie sierpnia i września w Jeleniej Górze. Przed Lenką i jej drużyną sezon ligowy, gdzie w ramach rozgrywek młodziczek DZKosz (liga U-12 i U-13) będzie reprezentować barwy tego klubu sportowego. Trzymamy kciuki za dalsze sukcesy!

Kolejne sukcesy sportowe

24 września 2019 | Powrót do spisu wiadomości