Centrum Kreatywności Talent

Drodzy Uczniowie, Szanowni Rodzice, chcielibyśmy przedstawić ofertę Centrum Kreatywności TALENT, które powstało 1 wrzesnia 2019 r. jako pierwsza w Polsce placówka zajmująca się systemowym wsparciem dziecka zdolnego. Profesjonaliści z pasją są gotowi spotkać się z dziećmi, młodzieżą oraz ich rodzicami i nauczycielami. Bogata oferta zajęć pozalekcyjnych jest ukierunkowana na inspirowanie, a także diagnozowanie uzdolnień dzieci i młodzieży oraz tworzenie warunków do ich wszechstronnego rozwoju. Sięgając po różnorodne metody i najnowsze technologie, specjaliści z różnych dziedzin kultury i wiedzy poprowadzą, a także poradzą, jak pracować, aby z sukcesem dbać o rozwój młodych ludzi. CKT jest prowadzone przez Gminę Wrocław.

Pełna oferta zajęć znajduje się w załączniku: >>> CKT oferta zajęć <<<

18 października 2019 | Powrót do spisu wiadomości