Spotkanie Zarządu Samorządu Uczniowskiego

W piątek 25 października 2019r. Zarząd Samorządu Uczniowskiego po raz kolejny spotkał się z panem dyrektorem Rafałem Justem. Po tygodniu pełnym dyskusji, omawiania planów i wymiany poglądów, przyszedł czas, aby omówić szczegóły z dyrekcją. Rozmawialiśmy o naszych planach na bliższą i dalszą przyszłość, wymienialiśmy się argumentami, szukaliśmy rozwiązań. Podczas tego godzinnego spotkania omawialiśmy akcję „Szkoła pamięta”, ustalaliśmy plan działań związanych z uroczystościami i imprezami szkolnymi, takimi jak Dzień Życzliwości (21 listopada) czy Noc w Szkole (29 listopada). Podczas rozmowy pojawiły się nowe pomysły, m.in. Dzień Elegancji czy Picnic Day. Wszystkich chętnych zapraszamy do współpracy.

Spotkanie Zarządu Samorządu Uczniowskiego

26 października 2019 | Powrót do spisu wiadomości