Przedstawienie "Michałki i Marzanna"

21 marca, z okazji Pierwszego Dnia Wiosny, odbyło się przedstawienie pod tytułem Michałki i Marzanna.
Zostało ono przygotowane przez klasę 3 a, wraz z wychowawczynią p. Ireną Fałat i p. Anną Wieczorek.

Uczniowie klas młodszych mieli okazję poznać bohaterów opowiadań „Przygody Michałków”, które można czytać na naszej stronie internetowej w zakładce Uczniowie/ Czytelnia.
W roli Michała świetnie spisał się Kamil, a jako Michałek Łukasz. W roli ich sióstr Oliwki i Michaliny wystąpiły Patrycja i Natalka. Kasia i Mateusz dali się poznać jako duet Zima i Mróz, a tytułową Marzanną była Natalka. Długo wyczekiwaną Wiosną natomiast została Wiktoria. Gabrysia i Łucja też były bardzo pomocne, jedna jako narrator, a druga prowadząc Quiz dla dzieciaków.

21 marca 2014 | Powrót do spisu wiadomości