Wygraliśmy 10 tys. zł! Zobaczcie na co przeznaczyliśmy tą kwotę! :-)

W tym roku nasza szkoła wygrała kampanię Rowerowy Maj w kategorii szkół z największą liczbą uczniów. Całość wygranej – 10 tys. zł przeznaczyliśmy na infrastrukturę rowerową :-) W wyniku działań powołanej przez p. Dyrektora komisji zakupiliśmy następujące rzeczy:

- stojaki na rower – 26 stanowisk (staramy się również o stojaki zamontowane przez miasto Wrocław) – warto już teraz pomyśleć o dobrej jakości blokadach do rowerów typu u-lock czy łańcuch :-),

- stojaki na hulajnogi – 40 stanowisk – od roku 2020 hulajnogi będą stały na dworze, nie w szkole (zapięcia za pomocą kłódek) :-),

- wieszaki na deskorolki – 15 stanowisk (zapięcia za pomocą kłódek) :-),

- podstawowa stacja naprawy rowerów (z możliwością np. pompowania) :-).

Czekamy na dostawy, zamontujemy je, gdy pogoda na to pozwoli. Będziemy ustalać dokładne miejsca montażu :-)

Jesteśmy szczęśliwi i niesamowicie wdzięczni wszystkim Uczniom, Rodzicom, Nauczycielom i naszym sponsorom, którzy wspierali kampanię poprzez przekazanie gadżetów dla dzieci. Wspaniale byłoby wygrać również w 2020 roku, dlatego wszystkich Państwa prosimy już dziś o pomoc. P. Iwona Góra (koordynator kampanii) w gabinecie 1.12. (I piętro) już teraz zbiera różnego typu gadżety dla dzieci. Może to być absolutnie wszystko i w każdej ilości: bidony, odblaski, naklejki, długopisy/smyczki firmowe :-) Liczy się każda sztuka :-) Prosimy pamiętać o podpisaniu ich, byśmy wiedzieli komu możemy podziękować :-)

Mamy nadzieję, że zakupione rzeczy wszystkim się podobają i co roku będzie możliwość kupienia większej ilości :-)

16 listopada 2019 | Iwona Góra | Powrót do spisu wiadomości