7 grudnia EMPIK Renoma Wrocław godz. 14.00 – zapraszamy na spotkanie z Nelą.

Cześć! Z okazji premiery mojej najnowszej książki "Nela w krainie orek" przyjadę do Wrocławia na spotkanie autorskie. Będziemy rozmawiać o orkach, fantastycznych waleniach z kłami (których poszukiwałam podczas wypraw), fałszywej orce i niesamowitych rodzinnych zachowaniach waleni.

Przejedziemy przez Norwegię, Argentynę, aż do Antarktydy! Opowiem też o mojej książce "Nela i kierunek Antarktyda" oraz innych przygodach, o które mnie spytacie :)
Podczas spotkania będzie można też zgłaszać szkoły i przedszkola do udziału w akcji ochrony waleni na Wyspach Owczych
#savethewhales i zgłosić chęć zaproszenia do szkoły/przedszkola "Wielkiego Listu do Unii Europejskiej" (jest to wielka rola papieru z recyklingu), aby dzieci się na niej podpisały. Każdy podpis, rysunek, znak X jest głosem w ochronie tych zwierząt. Co roku na Wyspach Owczych ginie z rąk ludzi około 800 waleni...

7 grudnia EMPIK Renoma Wrocław godz. 14.00 – zapraszamy na spotkanie z Nelą.

O Godzinie 14.00 spotkamy się w Empiku w Renomie. Do zobaczenia J Katarzyna Rykowska i Antonina Połch

3 grudnia 2019 | Powrót do spisu wiadomości