Mam talent!

5 kwietnia 2014 roku uczniowie klas młodszych zaprosili do szkoły w „Podróż po Europie” kolegów, koleżanki a także rodziców i dziadków. Podróż ta, oprócz wielu informacji na temat państw członkowskich Unii Europejskiej stała się okazją do prezentacji klasowych talentów. Jednocześnie podczas sobotniej imprezy odbyło się podsumowanie konkursów szkolnych i międzyszkolnych, a ich laureaci odebrali z rąk pani dyrektor, Beaty Berezowskiej, nagrody.

W tym dniu uczniowie klas starszych w ramach akcji Pola Nadziei organizowanej przez Fundację Wrocławskiego Hospicjum dla Dzieci rozdawali m.in. wyhodowane na szkolnym „Polu Nadziei – Polu Dobra” żółte żonkile - symbole życia. Wolontariusze prosili jednocześnie o dalsze wsparcie szczytnej idei pomocy chorym dzieciom w hospicjum, poprzez wrzucanie datków do oznakowanych puszek.
Sobotnia impreza dostarczyła wszystkim przybyłym wielu wzruszeń i dobrej zabawy, a dzieciom z hospicjum kolejną dawkę pomocy!

5 kwietnia 2014 | Powrót do spisu wiadomości