Idą święta - nie o SMSie, lecz o kartce pamiętaj!

W zeszły czwartek podsumowaliśmy akcję "Idą święta, nie o SMS-ie, lecz o kartce pamiętaj". Wraz z uczniami klas II-VI spotkaliśmy się, aby podziwiać efekty wspólnej pracy, a także przekazać piękne, własnoręcznie wykonane upominki, które otrzymaliśmy od Mieszkańców Domu Pomocy Społecznej w Janowicach <3

Przypomnijmy jeszcze raz: w tej edycji, uczniom naszej szkoły, za pośrednictwem świątecznej pocztówki, udało się wywołać uśmiech na twarzy 147 osobom :)
Serdeczne podziękowania dla wszystkich, którzy wzięli udział w akcji! :) Mamy nadzieję, że za rok chętnych będzie jeszcze więcej!

Pamiętajmy - czasami wystarczy drobny gest, by sprawić by na twarzy pojawił się uśmiech :)
A oto dowód:

P.S. Już niedługo, na ścianie tuż nad schodami, będzie można zobaczyć certyfikat, który otrzymaliśmy w związku z realizacją tej akcji

Idą święta - nie o SMSie, lecz o kartce pamiętaj!Idą święta - nie o SMSie, lecz o kartce pamiętaj!

Idą święta - nie o SMSie, lecz o kartce pamiętaj!

26 stycznia 2020 | Paulina Płóciennik | Powrót do spisu wiadomości