Szkolna Gala Talentów w SP84

Eliminacje miały na celu wyłonienie reprezentanta szkoły do X Dolnośląskiej Gali Talentów organizowanej przez Dolnośląskiego Kuratora Oświaty.

Laureaci: Julia Kulińska 6a, Mariana Vereskun 2c, Nikola Dąbrowska 1b, Duet “Arina”, Zespół “Przebudzenie”

Wyróżnienia: Karina Drążkiewicz 3a, Joanna Adamek 2c, Olivia Syczyło 2c, Vlada Shyjanowska 7b

Miło nam poinformować, że w eliminacjach rejonowych do X Dolnośląskiej Gali Talentów naszą szkołę będzie reprezentować Julia Kulińska (uzyskała najwięcej punktów). Julio, życzymy Tobie sukcesu w kolejnym etapie konkursu!

W Gali prezentowalo się 30 uczestników z klas 1-8 w różnych dyscyplinach zainteresowań, m.in. taniec, recytacja, śpiew, prace plastyczne, akrobatyka, boks, karate, gra na pianinie. Fotorelacja zostanie udostępniona niebawem.

Wszystkim uczestnikom konkursu pięknie dziękujemy za udział, życzymy dalszych sukcesów i zapału do rozwijania swoich zainteresowań i pasji. To była wielka przyjemność Was oglądać.

6 lutego 2020 | Powrót do spisu wiadomości