Ważne - Dzień Otwarty!

Szanowni Państwo.
W obecnej sytuacji, kiedy słyszymy o prawdopodobieństwie zetknięcia się z koronawirusem, najbardziej wskazana jest profilaktyka. Biorąc pod uwagę doświadczenia z poprzednich lat, kiedy naszą szkołę podczas dnia otwartego odwiedzało bardzo wielu gości, postanowiliśmy w tym roku zmienić formułę tego wydarzenia, aby nie narażać Państwa na dodatkowe ryzyko. W trosce o zdrowie Państwa i Waszych dzieci oraz o bezpieczeństwo i zdrowie naszych uczniów, aby zminimalizować ryzyko ewentualnego rozprzestrzeniania się wirusa, zapraszamy do wirtualnych odwiedzin naszej szkoły poprzez stronę internetową oraz Facebook. Tam umieszczona będzie galeria zdjęć obrazujących wygląd pomieszczeń edukacyjnych i sportowych, oferta zajęć pozalekcyjnych. Będzie możliwość zadawania pytań dotyczące pracy naszej szkoły za pośrednictwem:
- poczty elektronicznej: rekrutacja@sp84.wroclaw.pl
- czatu na profilu Facebook
Serdecznie zapraszamy do oglądania zdjęć i zadawania pytań.
Rafał Just

2 marca 2020 | Powrót do spisu wiadomości