Rekrutacja do naszej szkoły!

Szanowni Rodzice przyszłorocznych uczniów klas pierwszych i oddziałów przedszkolnych!

W związku z koniecznością zarekrutowania dzieci do klas I oraz oddziałów przedszkolnych w ustalonych pierwotnie terminach przekazujemy poniżej informacje o aktualnym trybie postępowania w tej trudnej i skomplikowanej sytuacji.

Ażeby ograniczać nasze wzajemne kontakty bezpośrednie, a dopełnić w wyznaczonym czasie wszystkich niezbędnych formalności proszę o dostosowanie i podejmowanie następujących działań:

W przypadku dziecka rekrutowanego do oddziału przedszkolnego bardzo ważne jest skrupulatne skompletowanie i dostarczenie wraz w wnioskiem wszystkich załączników (dokumentów), jakie jesteście Państwo w stanie zdobyć, gdyż dzięki nim uzyskujecie punkty rekrutacyjne.

Rafał Just dyrektor szkoły

12 marca 2020 | Powrót do spisu wiadomości