I Wirtualny Turniej Szachowy w naszej szkole

I Wirtualny Turniej Szachowy
Szkoła Podstawowa nr 84 im. Ruchu Obrońców Pokoju
21 marca 2020 r. g. 12.00 www.kurnik.pl

Z podziałem na dwie kategorie wiekowe:
Klasy: I - III
Klasy: IV - VIII
Zasady:
Uczniowie rejestrują się na www.kurnik.pl
W nazwie użytkownika należy na końcu umieścić "84" (numer szkoły), dla szybszej identyfikacji, np. mistrz84
Osoby zarejestrowane na www.kurnik.pl, które chcą wziąć udział w turnieju zgłaszają się do organizatora (Robert Tomczyk - nauczyciel) przez dziennik elektroniczny "Librus" i podają swoją nazwę użytkownika na „kurniku”.
Ostatni etap, to zapisanie się na turniej. Należy wejść na www.kurnik.pl - wybrać "szachy" - wybrać "turnieje" - wybrać nazwę organizatora "sp84wroclaw" i potwierdzić chęć udziału - nacisnąć "tak".
Uwaga! Zapisy rozpoczynają się 15 minut przed konkursem.
Po zakończeniu turnieju pojawi się tabela z wynikami, w której uwzględnione będą wszystkie partie. Każda rozgrywka zaopatrzona będzie w zapis szachowy, będzie można ją ponownie prześledzić i przeanalizować.
Dla najlepszych uczestników przewidujemy nagrody!
Zapraszamy do zabawy!
Rafał Just