Dzień Ziemi online

Już jutro, 22 kwietnia obchodzić będziemy Dzień Ziemi, czyli święto naszej ukochanej planety. Każdego roku w naszej szkole z tej okazji organizowane były różne akcje ekologiczne, zachęcające do dbania o naturę. W tym roku jednak zachęcamy do świętowania Dnia Ziemi online. Na stronie WWF Polska (World Wide Fund for Nature) znajdziecie mnóstwo materiałów do nauki i zabawy, które pozwolą Wam zatroszczyć się o naturę bez wychodzenia z domu.

(Kliknij w obrazek, aby przenieść się do strony)

Dzień Ziemi online

Ponadto uczniów klas starszych zapraszamy do udziału w warsztatach on-line „Dzień Ziemi w Ministerstwie Klimatu”, podczas których nie tylko będzie można dowiedzieć się miedzy innymi o tym skąd się bierze prąd, czy czym jest globalne ocieplenie, ale również będzie wideoczat z ministrem klimatu, panem Michałem Kurtyką. Więcej informacji znajdziecie w linku poniżej.

(Kliknij w obrazek, aby przenieść się do strony)

21 kwietnia 2020 | Powrót do spisu wiadomości