Zaproszenie do konkursu „Podróże dookoła świata- Azja pełna tajemnic”

Kochani uczniowie. Pragniemy podzielić się z Wami niesamowitymi wiadomościami o Azji i zachęcić Was do udziału w konkursie Podróże dookoła świata- Azja pełna tajemnic. Bardzo możliwe, że zaskoczycie nas własnymi niezwykłymi odkryciami dotyczącymi pandy czy wyraka filipińskiego. Wykorzystajcie własną wyobraźnię, kredki, farby, kolorowe kartki, plastelinę, klej i wszystko czym dysponujecie w domu, żeby wyczarować wspaniałe, wielobarwne i magiczne prace na temat Azji. Wasze dzieła są dla nas zawsze źródłem inspiracji i wielu wzruszeń, a dla Was szansą na wspaniałe nagrody i dyplomy. Szczegóły dotyczące konkursu znajdziecie w regulaminie (do pobrania na dole). Przesyłamy również filmik z ciekawostkami o Azji. Do dzieła młodzi artyści i odkrywcy. Powodzenia i do zobaczenia.

Wychowawcy świetlicy.

Regulamin: regulamin_konkursu-Azja-pełna-tajemnic-3 (2)

Zaproszenie do konkursu „Podróże dookoła świata- Azja pełna tajemnic”

(Kliknij w obrazek, aby przenieść się do strony)