WROCŁAWSKA SUPER LAURKA DLA MAM

Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów do świętowania Dnia Matki w nadzwyczajny sposób! :)

Wrocławska Rada Kobiet wraz z Prezydent Wrocławia Jacek Sutryk zapraszają co udziału w wyjątkowej akcji z okazji zbliżającego się Dnia Matki.

"Planujemy wspólnie stworzyć WROCŁAWSKĄ SUPER LAURKĘ DLA MAM #wroclovedlamamy.

W akcji wspiera nas inicjatywa Quarantanamera, która od dwóch miesięcy robi zdjęcia wrocławiankom i wrocławianom podczas akcji #zostanwdomu.
Każda osoba, która chce złożyć życzenia swojej Mamie i dołączyć do naszej akcji #wroclovedlamamy może zrobić to na trzy sposoby.

1) zaprosić przedstawicieli Quarantanamera pod swój balkon/okno, gdzie fotograf zrobi zdjęcie -laurkę (należy pamiętać, aby przygotować na dużej kartce życzenia dla Mamy i oznaczyć je hasztagiem #wroclovedlamamy). Dozwolone są także zabawne przebrania.
Zaproszenie dla ekipy Quarantanamera prosimy wysyłać poprzez formularz dostępny na stronie fb wydarzenia.

2) można wysłać własną fotkę - laurkę życzeniami oraz hasztagiem #wroclovedlamamy na adres: quarantanamera@gmail.com

3) na powyższy adres można także przesłać krótki filmik z życzeniami, nagrany komórką (maksymalnie do 20 sekund).

Laurki indywidualne będą publikowane codziennie aż do 25 maja. Będzie na nich możliwość oznaczenia na nich siebie i swoje Mamy.

Ze WSZYSTKICH zdjęć - tych wykonanych przez fotografa i tych przesłanych mailem - wykonamy z grafikami wspólną, wrocławską super laurkę dla naszych MAM.
Super laurka ukaże się 26 maja - w dniu święta naszych Mam.

Przygotowanie zdjęć oraz filmików może być również okazją do przeprowadzenia ciekawej i ambitnej lekcji zdalnej z uczniami oraz zaprezentowania kreatywności szkoły/placówki na tej płaszczyźnie.

"Przesłanie zdjęcia lub filmu, o którym mowa jest w wydarzeniu, stanowi jednocześnie zgodę na wykorzystanie i publikację wizerunku przez Organizatora (Wrocławska Rada Kobiet przy Prezydencie Wrocławia), wyłącznie w niekomercyjnym celu społeczno-kulturalnym."

WROCŁAWSKA SUPER LAURKA DLA MAM

21 maja 2020 | Powrót do spisu wiadomości