Półkolonie letnie "Tropiciele letnich przygód"

W dniach od 29 czerwca do 10 lipca 2020r. w Szkole Podstawowej nr 84 zorganizowane zostaną półkolonie pod hasłem „Tropiciele letnich przygód”. Uczestnicy będą mogli rozwijać swoje zainteresowania oraz rozbudzać pasje poprzez udział w pokazach chemicznych m.in. „Robale polimeryczne” lub „Bańki mydlane". Mnóstwo pozytywnych wrażeń dostarczą dzieciom warsztaty plastyczne oraz zajęcia terenowe w pobliskim parku. Planujemy także zajęcia sportowe – Street Hokej, Karate oraz Crossfit, warsztaty z programowania, zajęcia kreatywne "Ramki kwiatowe" oraz warsztaty teatralno-muzyczne. W codziennym programie oprócz bloków tematycznych proponujemy uczniom kreatywne gry i zabawy, czas na integrację grupy i poobiedni odpoczynek.

Koszt uczestnictwa w półkolonii wynosi 150 zł za jeden turnus (wraz z wyżywieniem - dwudaniowymi obiadami). Pierwszy turnus zaplanowany jest od 29 czerwca do 03 lipca, drugi natomiast od 06 lipca do 10 lipca (od godz. 8.00 do 16.00). Aby otrzymać kartę kwalifikacyjną należy przesłać wiadomość na mail: szkola@sp84.wroclaw.pl z informacją o chęci udziału dziecka w półkolonii lub odebrać ją osobiście w sekretariacie szkoły. Wypełnioną kartę należy dostarczyć do sekretariatu lub przesłać mailem na adres szkoły do 12 czerwca wraz z potwierdzeniem wpłaty (numer konta do wpłat podany jest na karcie kwalifikacyjnej uczestnika wypoczynku).

W pierwszej kolejności przyjmowani będą uczniowie z klas I – III.

Regulamin półkolonii dostępny jest w zakładce PÓŁKOLONIE LETNIE 2020r.

Półkolonie letnie

29 maja 2020 | Powrót do spisu wiadomości