OGŁOSZENIE O WYBORACH DO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

Samorząd Uczniowski tworzą wszyscy uczniowie szkoły.

Niezależnie od tego, jak bardzo jesteście zaangażowani w życie szkoły – możecie wpływać na to, co się w niej dzieje.

Samorząd Uczniowski jest organizacją działającą na rzecz uczniów i zarządzaną przez uczniów.

„Jest organizacją niezależną od administracji oświatowej i jakiejkolwiek partii czy ugrupowań politycznych. To uczniowie decydują, jakimi sprawami Samorząd będzie się zajmował”.

Samorząd Uczniowski jest organizacją demokratyczną.

Uczniowie wybierają swoich przedstawicieli, mogą uczestniczyć w tworzeniu i realizacji programu pracy samorządu.

Już 25 września 2020r., w piątek, odbędą się kolejne demokratyczne wybory w naszej szkole: powszechne, równe, bezpośrednie i tajne.

Zgłoszenia kandydatów do Zarządu Samorządu Uczniowskiego przyjmuje pani Beata Peciak do dnia 16 września do godz. 12.

Klasa z najwyższą frekwencją podczas wyborów zostanie nagrodzona niespodzianką.

14 września 2020 | Powrót do spisu wiadomości