"1000 powodów, by czytać"

Wystartował konkurs Empiku „1000 powodów, by czytać”, w którym każda szkoła może wygrać 1000 nowych książek oraz czytniki e-booków, by poszerzyć swój biblioteczny księgozbiórWystartował konkurs Empiku „1000 powodów, by czytać”, w którym każda szkoła może wygrać 1000 nowych książek oraz czytniki e-booków, by poszerzyć swój biblioteczny księgozbiór.

Dodatkowo w tej edycji „1000 powodów, by czytać” Empik przekazuje szkołom darmowy dostęp do audiobooków i e-booków w aplikacji Empik Go celem udostępnienia jej nauczycielom i rodzicom/opiekunom uczniów. Już dziś z kodem: EMPIKGO30 można skorzystać za darmo z miesięcznego dostępu do lektur w aplikacji Empik Go. W ramach rozpoczynającego się właśnie konkursu “1000 powodów by czytać” uczniowie 10 szkół podstawowych w Polsce mają szansę zdobyć ciężarówkę książek, a przy tym sami decydują, które tytuły mają się znaleźć w ich bibliotece. Do wyboru mają zarówno nowości, jak i klasyki literatury, bestsellery, książki naukowe czy rozwijające ich zainteresowania.

Jak wygrać ciężarówkę książek?

Konkurs jest skierowany do szkół podstawowych w całej Polsce. Zwycięża 5 małych (do 120 uczniów) i 5 dużych szkół, które zdobędą największą liczbę głosów. Oprócz w sumie 10 tysięcy nowych książek, na laureatów czeka łącznie 45 czytników Pocketbook z dostępem do 30 tys. e-booków w aplikacji Empik Go. W zwycięskich szkołach powstaną również specjalne kąciki do czytania z wygodnymi meblami. W konkursie nie ma przegranych. W ramach akcji Empik rozda 10 000 kodów dla nauczycieli na 60-dniowy pełny abonament aplikacji z audiobookami i e-bookami Empik Go i 900 000 tys. kodów dla rodziców uczniów na 30-dniowy abonament na lektury szkolne. Uczestnicy mogą liczyć też na nagrody specjalne od Empik Foto.

29 października 2020 | Antonina Połch | Powrót do spisu wiadomości