PASOWANIE NA CZYTELNIKA

W październiku, Międzynarodowym Miesiącu Bibliotek Szkolnych, wszystkie klasy pierwsze zostały przyjęte w poczet czytelników. Klasy 1a, 1b, 1c, 1d były na pierwszych zajęciach w szkolnej bibliotece.

Spotkanie rozpoczęło się od prezentacji multimedialnej oraz zagadek dotyczących baśni braci Grimm. Następnie dzieci wysłuchały przepięknej historii Anny Gibasiewicz zatytułowanej „Baśń o perle”. Najmłodsi uczniowie zostali także zapoznani z zasadami i regulaminem korzystania z biblioteki. Złożyli również przyrzeczenie poszanowania książek.

Każdy uczeń klasy pierwszej został pasowany na czytelnika biblioteki szkolnej Wielką Księgą Bajek. Po pasowaniu wykonane zostały pamiątkowe zdjęcia, a dzieci mogły wypożyczyć do domu wybrane przez siebie książki.

Ponad dziewięćdziesięciu uczniów klas pierwszych może już korzystać ze zbiorów naszej biblioteki.

PASOWANIE NA CZYTELNIKAPASOWANIE NA CZYTELNIKAPASOWANIE NA CZYTELNIKAPASOWANIE NA CZYTELNIKAPASOWANIE NA CZYTELNIKAPASOWANIE NA CZYTELNIKAPASOWANIE NA CZYTELNIKA

5 listopada 2020 | Antonina Połch | Powrót do spisu wiadomości