Półkolonia zimowa w naszej szkole

Uwaga! Na g. 7.30 15 grudnia br. zostało już tylko 5 miejsc!

——————————————————————-

W dniu 14 grudnia 2020r. rozpoczynamy rekrutację na półkolonie zimowe organizowane w naszej szkole. Przypominamy, że:

1. Ilość miejsc na półkolonię jest ograniczona, tylko 72.

2. Pobranie karty nie gwarantuje udziału dziecka w półkolonii, decyduje kolejność zgłoszenia się z wypełnioną kartą kwalifikacyjną uczestnika wypoczynku oraz dokonanie wpłaty w wysokości 150 zł za turnus.

3. Wypełnioną kartę kwalifikacyjną można przesłać na adres mailowy: polkolonia@sp84.wroclaw.pl lub złożyć osobiście w szkole w terminie do 18 grudnia 2020r. lub wyczerpania miejsc.

4. Numer konta do wpłat udostępniony zostanie Państwu w dniu 2 stycznia 2021r.

5. Opłatę za uczestnictwo dziecko w półkolonii należy uiścić do 7 stycznia 2021r. "

Podczas półkolonii uczestnicy będą mogli rozwijać swoje zainteresowania oraz rozbudzać pasje poprzez udział w warsztatach muzycznych „Ukulele”, plastycznych i artystycznych „Decoupage”, „Magiczny proszek”, oraz „Kolorowe koszulki”. Mnóstwo pozytywnych wrażeń dostarczą dzieciom warsztaty programowania z wykorzystaniem klocków lego „Roboklocki” oraz warsztaty multimedialne z „Panem Tabletem”. Jak co roku nie zabraknie również zajęć na szkolnym basenie. W codziennym programie oprócz bloków tematycznych proponujemy uczniom kreatywne gry i zabawy, czas na integrację grupy i poobiedni odpoczynek.

Dokumenty dotyczące półkolonii:

regulamin półkolonii