KONKURS LITERACKI DLA KLAS 1-3

KONKURS LITERACKI DLA KLAS 1-3 NA NAPISANIE WIERSZYKA ŚWIĄTECZNEGO!

Biblioteka szkolna ogłasza konkurs rodzinny dla klas I-III na napisanie wiersza o tematyce bożonarodzeniowej. Zapraszamy małych i dużych do wspólnej pracy pisarskiej :)

Wiersz może być rymowany lub biały, śmieszny lub poważny – ogranicza Was tylko ilość wersów. Szczegółowe informacje dostępne są w Regulaminie.

REGULAMIN

Organizatorem konkursu jest biblioteka szkolna Szkoły Podstawowej nr 84 im. Ruchu Obrońców Pokoju we Wrocławiu.

Cele konkursu:

1) Rozwijanie wyobraźni oraz wrażliwości poetyckiej.

2) Zachęcanie do twórczości literackiej.

3) Pogłębianie wiedzy na temat symboli i tradycji chrześcijańskiej.

Zadanie konkursowe:

1) Napisanie wiersza o tematyce bożonarodzeniowej (oryginalnego, to nie może być przeróbka bądź kopia czyjegoś utworu) liczącego 2-4 zwrotki.

2) Każdy Uczestnik może przesłać tylko jeden wiersz.

3) Przesłanie wiersza (udział w konkursie) oznacza zgodę na umieszczenie utworu na Facebooku szkoły/biblioteki szkolnej.

4) Kryteria oceny: zgodność z tematem (Boże Narodzenie), kreatywność, oryginalność.

Termin i warunki dostarczenia prac:

Prosimy o przesyłanie prac do 22 grudnia 2020 r. na adres: bibliotekaszkolna@sp84.wroclaw.pl

Ogłoszenie wyników nastąpi 23 grudnia 2020 r. na Facebooku biblioteki szkolnej. Autorzy najciekawszych prac otrzymają upominki :)

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!????

14 grudnia 2020 | Powrót do spisu wiadomości