MINIWARSZTATY Z KSIĄŻKĄ MICHAŁA ZAWADKI „CHCĘ BYĆ KIMŚ!”

Biblioteka szkolna zaprasza uczniów starszych klas do udziału w miniwarsztatach z książką M. Zawadki „Chcę być kimś!” część 1 – rozdział KIM JESTEM?

Co myślisz o sobie i o świecie? Jakie przekonania Tobą kierują? Czy masz w życiu coś, co motywuje Cię do działania, a może coś, co odbiera odwagę i marzenia?

Zapisz się na warsztaty, a dowiesz się, nad czym pracować, a co traktować jak swoją tajemną siłę.

"Szukanie odpowiedzi na pytanie: Kim jestem? to sprawdzian przejrzystości przekonań, sposobu myślenia i widzenia świata, swoich marzeń i celów, stosunku do rzeczywistości i samego siebie" – fragment książki.

"Powiedz, co czujesz, co kochasz, co lubisz,

Dzięki tym słowom się w życiu nie zgubisz.

Masz prawo do „ja” i do słowa „nie”.

Żyj w zgodzie ze sobą, omijaj, co złe."

(fragment wiersza M. Zawadki „Jak ślimak i gepard życie zgubili”)

Warsztaty odbędą się w poniedziałek, 21.12.20 r., o godzinie 14.30, w aplikacji Microsoft Teams. Zapisy prosimy kierować na adres: bibliotekaszkolna@sp84.wroclaw.pl

Zapraszamy!

MINIWARSZTATY Z KSIĄŻKĄ MICHAŁA ZAWADKI „CHCĘ BYĆ KIMŚ!”MINIWARSZTATY Z KSIĄŻKĄ MICHAŁA ZAWADKI „CHCĘ BYĆ KIMŚ!”MINIWARSZTATY Z KSIĄŻKĄ MICHAŁA ZAWADKI „CHCĘ BYĆ KIMŚ!”

16 grudnia 2020 | Powrót do spisu wiadomości