Zakończenie roku szkolnego 2013/2014

27 czerwca, jak głosił napis „Rozstania nadszedł czas”. I to nie tylko dla uczniów klas szóstych, którzy połowę swojego życia spędzili w naszej placówce i jak te symboliczne ptaki wszyscy odlatują wysoko, by spełniać swoje marzenia w innych szkołach.

Również dla pozostałych uczniów, którzy entuzjastycznie powitali wakacje. Wielu cieszyło się razem z Rodzicami pięknymi wynikami w nauce, a Alicja Traczyk ze średnią 6,0 z tytułu Absolwenta Roku Szkolnego 2013/14. Na apelu kończącym rok szkolny klasy młodsze wdzięcznie pożegnały szóstoklasistów. Wręczono wiele nagród za pierwsze miejsca w konkursach. Były wspaniałe dwa torty – jeden za zwycięstwo klasy 5b w rywalizacji Ligi Klas, a drugi za najlepszą średnią w szkole, którą uzyskała klasa 4a. Szóstoklasiści z łezką w oku zaśpiewali żegnając się z wszystkimi:

No i się skończyło,
czas wyruszyć w drogę.
Pełni siły i zapału startujemy,
by zdobywać szczyty nowe.
Będziemy wspominać…

Zaczęły się WAKACJE. Wszystkim uczniom i pracownikom szkoły życzymy radosnego i bezpiecznego wypoczynku.

27 czerwca 2014 | Powrót do spisu wiadomości