5 edycja konkursu „1000 powodów, by czytać” zakończona

Pragniemy bardzo serdecznie podziękować wszystkim, którzy w dniach 2.11 – 2.12.20 r. wytrwale głosowali na naszą szkołę w konkursie zorganizowanym przez Empik „1000 powodów, by czytać”. Zebraliśmy prawie 500 głosów!

Dziękujemy za zaangażowanie i wsparcie :)

W nagrodę otrzymaliśmy darmowy dostęp do lektur. Empik:

„Cieszymy się, że mimo wielu trudności i wyzwań, Twoja szkolna biblioteka, jako jedna z ponad pół tysiąca placówek, zmobilizowała lokalną społeczność do walki o 10 000 książek i czytniki e-booków!

Dlatego chcielibyśmy nagrodzić wszystkich uczniów, którzy wykazali się inicjatywą i ogromnym zaangażowaniem! Z kodem:

LEKTURY60

możesz skorzystać za darmo z 60 dni dostępu do lektur w aplikacji Empik Go.
To bardzo proste – przekaż kod rodzicom, opiekunom uczniów, a także nauczycielom.
Kod można aktywować do 31.12.2020 r.”

5 edycja konkursu „1000 powodów, by czytać” zakończona 5 edycja konkursu „1000 powodów, by czytać” zakończona

20 grudnia 2020 | Powrót do spisu wiadomości