Mikołaj w Grupie RATUJ

Tego roku Mikołaj nie zapomniał o naszych czworonożnych przyjaciołach i posłał swoje Elfy na specjalną misję!

Od września w naszej szkole zbierane były dary dla potrzebujących zwierzaków znajdujących się pod opieką

GRUPA Pomocy Zwierzętom RATUJ

.

Mimo nauki zdalnej, udało nam się uzbierać ogromne ilości kocyków, karmy, żwirku czy zabawek!

W ten weekend wszystkie zebrane dary trafiły do małych, merdających ogonkami przedstawicieli naszych czworonożnych przyjaciół

Przeogromnie dziękujemy Wam - drodzy Uczniowie, Rodzice, Nauczyciele, Znajomi - za ogromne zaangażowanie! Niesamowicie miło jest widzieć, że w Waszych serduszkach jest miejsce na dzielenie się dobrem i pomoc zwierzakom!

P.S. Na tym nie zakończmy oczywiście zbiórki! Psie i kocie brzuszki - szczególnie te małe - pochłaniają jedzonko z prędkością światła! Zbieramy dalej!

Uwaga!

Zdjęcia zawierają niekończącą się ilość słodyczy - prosimy oglądać z umiarem!

Mikołaj w Grupie RATUJ

Mikołaj w Grupie RATUJMikołaj w Grupie RATUJMikołaj w Grupie RATUJMikołaj w Grupie RATUJMikołaj w Grupie RATUJMikołaj w Grupie RATUJMikołaj w Grupie RATUJMikołaj w Grupie RATUJMikołaj w Grupie RATUJ

21 grudnia 2020 | Paulina Płóciennik | Powrót do spisu wiadomości