Półkolonie zimowe w naszej szkole

Po trudach związanych z nauką, nadeszły oczekiwane przez najmłodszych uczniów ferie zimowe. W naszej szkole uczniowie klas I- IV wzięli udział w zajęciach w ramach półkolonii, które to odbywały się pod hasłem: „Tropiciele zimowych przygód”.

Był to czas spędzony niezwykle interesująco, ciekawie oraz aktywnie. Na nudę nie było miejsca, ani czasu. Dzieci miały okazję rozwijać swoje zainteresowania artystyczne- plastyczne, muzyczne i sportowe. Wykonały pod okiem instruktorów kolorowe koszulki, śpiewały i grały na ukulele, wykonały samodzielnie zabawki. Poprzez zabawy integrujące grupę zawiązały nowe przyjaźnie. Dużo pozytywnych emocji dostarczyły dzieciom warsztaty programowania z wykorzystaniem klocków Lego „Roboklocki” i zajęcia z tabletami, czy zajęcia w pracowni komputerowej. Powodzeniem cieszyły się także zajęcia sportowe, podczas których dzieci brały udział w grach zespołowych, w zabawach bieżnych czy zabawach w wodzie i pływały. Ponieważ aura zimowa sprzyjała dzieciom, nie zabrakło zajęć na szkolnym dziedzińcu. Śnieg sprawił wszystkim ogromną niespodziankę i sporo radości, chyba najwięcej bałwankom :)

Jesteśmy pewni, że wypoczynek zimowy podczas tegorocznych półkolonii był udany, a dzieci z chęcią wrócą do nauki, do swoich rówieśników z klasy i do nas- nauczycieli i do szkoły, bo szkoła bez uczniów jest ogromnie smutna! Czekamy na Was już w ten poniedziałek, czyli 18 stycznia 2021 roku.

16 stycznia 2021 | Powrót do spisu wiadomości