Konsultacje dla klas 8

Drodzy Uczniowie, w czasie nauki zdalnej macie możliwość uczestniczenia w konsultacjach z nauczycielami w szkole. Bliższych informacji udzielą Wam nauczyciele. Spotkania będą odbywały się w grupach maksymalnie 10 – osobowych, przy zachowaniu reżimu sanitarnego (maseczka obowiązkowa, podpisane oświadczenie o stanie zdrowia). Nadal prowadzone są też konsultacje zdalne na Teamsach.

Konsultacje mają charakter dobrowolny dla uczniów i są skierowane do tych, którzy wkrótce przystąpią do egzaminów. Uczeń będzie miał możliwość wyjaśnienia trudnych kwestii. Dlatego zapisując się na konsultacje, musi zgłosić nauczycielowi, jakiego zagadnienia mają one dotyczyć.

Chęć uczestnictwa w konsultacjach w szkole należy każdorazowo zgłaszać nauczycielowi prowadzącemu, najpóźniej do dnia poprzedzającego konsultacje do godz. 12.00 (jeśli konsultacje są w poniedziałki, to do piątku).

Przedmiot Nauczyciel Grupa Dzień Godzina Sala
Język polski E. Kolanowska 8a środa 7.00-7.45 0.16